Рада може змінити та/або доповнити свої раніше прийняті рішення з будь-яких питань, що належать до її компетенції, в порядку, визначеному Регламентом. Дане рішення підписується головуючим на пленарному засіданні невідкладно. До яких додатково вписані прізвища, не погоджені на пленарному засіданні. Лічильна комісія обирає зі свого складу голову, заступника голови і секретаря. Заступник голови лічильної комісії виконує роль голови лічильної комісії у випадку неможливості виконання цих функцій головою лічильної комісії.
Чергові сесії скликаються згідно затвердженого Радою плану проведення сесій. Сесія Ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал. Тривалість сесії визначається Радою. Рада затверджує за пропозицією голови Ради структуру, чисельність виконавчого апарату Ради, витрати на утримання Ради та її виконавчого апарату. Робочою мовою діяльності Ради, у тому числі мовою засідань, заходів, зустрічей та мовою робочого спілкування, є державна мова.
Президія Ради організовує їх попередній розгляд у термін, визначений в ч.1 цієї статті. У роботі редакційної комісії беруть участь автори проекту рішення. Рішення Ради оприлюднюються з врахуванням Законів України “Про захист персональних даних“ та “Про інформацію“. В інших випадках, передбачених законодавством. Порядок голосування встановлюється сесією.
Якщо запит оголошено на пленарному засіданні, на якому присутня особа, до якої звернено запит, вона може дати обґрунтовану відповідь на цьому ж засіданні. Якщо депутат чи рада не задоволені усною відповіддю особи на запит, відповідь готується відповідно до наступного абзацу цього пункту. Депутат районної ради, крім голови районної ради і його заступника, повинен входити до складу однієї з постійних комісій ради. Депутат не може входити до складу більш, як однієї зареєстрованої депутатської групи або фракції. Голова та заступник голови ради, керуючий справами не можуть бути керівниками депутатських груп (фракцій) і не можуть представляти їхні інтереси в раді. У разі грубого або систематичного порушення Регламенту головуючим на засіданні, рада на пропозицію, внесену від депутатських груп (фракцій), після скорочених дебатів може прийняти рішення про відсторонення головуючого від ведення цього пленарного засідання.
З часу обрання голови Ради він веде пленарні засідання Ради. Перше пленарне засідання першої сесії районної Ради відкриває голова районної виборчої комісії (РВК). У разі неможливості ведення сесії головою РВК, сесію може вести заступник, секретар РВК або, за рішенням комісії, один із її членів. У разі втрати своєї персональної картки для голосування, депутат звертається у виконавчий апарат Львівської районної ради із заявою на ім’я голови районної ради про видачу дублікату.
Стаття 14 Види
На засіданні виконкому в міського голови лише один голос. Така система не є випадковою, адже депутати збираються на сесію час до часу (раз у місць, раз у квартал), а щоденна влада належить міському голові та виконавчим органам. Також великий вплив на реалізацію місцевої політики мають комунальні установи і організації. Виконавчий комітет і рада є зважуючими колегіальними органами. Повноваження самого ж депутата (як обранця громади) є переважно контрольними або сигнальними. Зауваження щодо порушення Регламенту беруться до відома головуючим на засіданні невідкладно.
Перерва може бути оголошена лише після завершення розгляду питання порядку денного. Позачергова сесія районної ради за звичайних обставин скликається не пізніш, як у десятиденний термін після надходження пропозиції про її скликання. Розпорядження про скликання позачергової сесії оприлюднюється не пізніш, як за 1 день до її відкриття із зазначенням питань, які пропонується внести на розгляд позачергової сесії.
Лічильна комісія обирається Радою з числа депутатів Ради шляхом відкритого голосування за списком без обговорення. Рада може змінити та/або доповнити свої раніше прийняті рішення з будь-яких питань, що належать до її компетенції, крім випадків, передбачених абз. three пункту 12. Перед кожним голосуванням головуючий формулює зміст питання, що буде ставитися на голосування, після чого відразу пропонує провести голосування щодо нього. За згодою депутатів головуючий може, в міру необхідності, продовжити зазначений час.
Стаття 8
Засідання тимчасових контрольних комісій Ради проводяться, як правило, закриті. 1.Депутатські фракції та групи утворюються із числа депутатів районної Ради нового скликання. Депутати районної Ради об’єднуються у депутатські фракції та групи добровільно відповідно до порядку, встановленого Законом України “Про статус депутатів місцевих рад” та цим Регламентом. Персональний підбір кандидатур на посаду помічника-консультанта депутата районної Ради, організацію http://www.72plm.com/1324 їх роботи та розподіл обов’язків між ними здійснює особисто депутат районної Ради, який несе відповідальність щодо правомірності своїх рішень. Помічником-консультантом депутата районної Ради може бути лише громадянин України, який має загальну середню освіту. Помічник-консультант депутата районної Ради у своїй роботі керується Конституцією України та законодавством України, а також Положенням, зазначеним у частині другій цієї статті Регламенту.
Порядок Проведення Громадських Слухань
За пропозицією голови Ради склад постійних комісій Ради та їх голови обираються за списком. Постійні комісії для вивчення питань, розробки проєктів рішень можуть створювати підготовчі комісії і робочі групи із залученням представників громадськості, вчених і спеціалістів. Профільна постійна комісія Ради попередньо розглядає доцільність внесення змін, доповнень до раніше прийнятих Радою рішень. 46.three Рішення Ради про районний бюджет оприлюднюються відповідно до вимог чинного законодавства.