Пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів. Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів. Ознайомилися на уроках основ здоров’я, виховних годинах.
Не ходи купатися на водоймища без супроводу дорослих. Розіграйте сценки, як можна відмовити малознайомим дітям у проханні позичити ваші речі. Завжди прислухайтеся один до одного.
Псувати обладнання ігрових майданчиків, під’їздів, ліфтів… Не звертати на них увагу, займатися своїми справами. Поводження з вибухонебезпечними предметами вимагає граничної уваги і обережності. https://animenewsandfacts.com/the-advantage-of-choosing-a-casino-with-no-deposit-bonus/ Не користуйтесь електромережею до повного осушення будинку. V Не торкайтеся вологими руками металевих предметів на морозному повітрі. V Не лазьте по ярках і на будівельних майданчиках.
Терехов назвав небезпечні місця для прогулянок у Харкові
При пірнанні в вухо може потрапити вода і викликати серйозні ускладнення зі слухом. Тому якщо до дитини в вухо потрапила вода, не слід змушувати його стрибати на одній нозі. Цей метод не завжди приносить позитивні результати. Наприклад, у малюка може розвинутися страх перед водою. Отже, потрібно бути вкрай уважним, спочатку обов’язково зупинитися і, лише переконавшись у тому, що поблизу немає транспорту, переходити проїжджу частину.
Розробки уроків – ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я 3 клас – (за підручником О. В. Гнатюк) – 2014 рік
На уроці можна використати демонстраційні матеріали видав- ництва «Ранок», зокрема плакат «Як уникнути неприємностей». 12.Заходити глибше, ніж до поясу, дітям, які не вміють плавати. Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води.
Не купайтеся в місцях, глибина яких перевищує висоту грудей. Не запливайте на глибину, що перевищує ваш зріст. Не віддаляється від місця стоянки без дозволу дорослих. Сірий котик міцно спав, Навіть пісню не співав. Та нарешті стрепенувся І довкола озирнувся. Став смачненько потягатись Ічистенько умиватись.
Інфекційна небезпека:
Дотримуйтесь правил протипожежної безпеки під час відпочинку на природі. • Ніколи не ковзайтеся, щоб не збити інших людей, які рухаються поруч, а ще тому, щоб не виїхати на проїжджу частину, бо це дуже небезпечно. Не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим. Снігопади, замети, слизька дорога, обмежена видимість, короткий світловий день – ось далеко не повний перелік особливостей зимової вулиці.