Новини Прийнято Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо активізації діяльності наукових парків” Офіційний портал Верховної Ради України

Торік у жовтні відновив роботу нацпарк «Святі Гори», що тривалий час перебував в епіцентрі бойових дій на Донеччині, а також під окупацією. Знищено будівлі установи — від майстерень до гаражів, техніку, обладнання, а 80% (9500 га) лісових насаджень — вигоріло. За даними Міндовкілля, під загрозою знищення в Україні — 16 рамсарських об’єктів, які займають близько 600 тис. Га (відповідно до Рамсарської Конвенції, що захищає водно-болотні угіддя.— Ред.). Окуповано 1,9 млн га Смарагдової мережі (охоплює території особливого природоохоронного інтересу.— Ред.). З початку російського повномасштабного вторгнення постраждали близько 800 об’єктів природно-заповідного фонду України (ПЗФ) площею 1,24 млн га. Окупованими лишаються більше 500 локацій, що охоплюють 0,80 млн га.

закон україни про наукові парки

До узагальненого звіту включається інформація про досягнення результатів, визначених програмою розвитку наукового парку. Узагальнений звіт також оприлюднюється на офіційному веб-сайті наукового парку. Виконавчий орган управління наукового парку узагальнює інформацію щодо виконання проектів наукового парку та подає інформацію про результати роботи наукового парку до вищого навчального закладу або наукової установи на їх вимогу і до спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері науково-технічної та інноваційної діяльності у встановленому порядку. Якщо уповноважений орган управління закладу вищої освіти та/або наукової установи протягом строку, зазначеного у частині шостій цієї статті, не повідомив про своє рішення щодо обмеження майнових прав, виключні майнові права на технологію та/або об’єкт права інтелектуальної власності без обмежень належать науковому парку, замовникам та/або партнерам наукового парку відповідно до укладених ними договорів та закону. Уповноважений орган управління закладу вищої освіти та/або наукової установи протягом двох місяців з дня отримання повідомлення, передбаченого частиною п’ятою цієї статті, має повідомити науковому парку, замовникам та/або партнерам наукового парку про своє рішення щодо обмеження майнових прав на технологію та/або об’єкт права інтелектуальної власності і підстави такого обмеження відповідно до частини третьої цієї статті. При цьому площа приміщень, що надаються у використання для розміщення наукового парку, не може перевищувати 10 відсотків загальної площі приміщень закладу вищої освіти та/або наукової установи.

Про наукові парки

«Природа жива і не чекатиме, а намагатиметься відновитись. Та втрачене сьогодні в жодному випадку не можна відродити завтра. Природа ніколи не повертається в ту саму вихідну точку, а йде далі.

Верховна Рада України

Чому це важливо? Тому що війна довела хибність політики деіндустріалізації. Ми маємо занадто сильного ворога, https://novosti-n.org/ukraine/Skladannya-biznesplanu-dlya-internetmagazynu-u-2023-roczi-golovni-nyuansy-ta-pomylky-306174 щоб покладатися на сферу послуг. На жаль, від зазіхань рф вона нас не врятує, не створить дрони й БМП.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Через його територію йшли колони російської техніки на Київ, окупанти грабували приміщення і вирубували ліс. Також шкоди нанесли дві великі пожежі. В листопаді минулоріч деокупували НПП «Камʼянська Січ». Вкриті мінами понад 3 тис. Га, ще 830 зачепили бойові дії й обстріли. На території виявили 16 капонірів, 119 бліндажів і вісім протитанкових ровів, збудованих окупантами, а ще вони вирубали 1140 дерев. Російська армія не припиняє атаки, тож 1035 га парку постраждало від 24 пожеж.